zdrowy i piękny uśmiech

Godziny przyjęć:

Poniedziałek: 12.00 - 20.00

Wtorek-Środa: 6.00 - 14.00

Czwartek: 12.00 - 20.00

Piątek: 6.00 - 14.00

Kontakt:

Numer telefonu / fax:

 32 291 99 00

Adres:

 NZOZ VITA-DENT
 ul. Hallera 76
 41-200 Sosnowiec
 (mapa)

E-mail:

 stomatolog@vitadent.sosnowiec.pl

Facebook

Lek. stom. Innocenta Męcik-Ziętek - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym. Jej pasją jest nowoczesna endodoncja i chirurgia stomatologiczna. Lekarz z powołania z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Swoją wiedzę nieustannie poszerza i udoskonala biorąc udział w licznych kursach sympozjach i szkoleniach. Uwielbia podróże i wspinaczkę. Prywatnie wzorowa mama Maksymiliana i właścicielka dwóch psów Tota i Florka.


Agnieszka Horodyska - higienistka stomatologiczna. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Katowicach. Uśmiechnięta i szczera. Stara się zapewnić naszym pacjentom komfort i bezstresową atmosferę. W naszym gabinecie dba o uśmiech pacjentów wykonując zabiegi profilaktyczno-higieniczne. Prywatnie mama Mikołaja. W czasie wolnym uwielbia czytać książki i gotować.


Sylwia Szlachta-Boratyńska - ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie słuchaczka studiów podyplomowych na kierunku psychologia transportu. Życzliwość i otwartość to cechy, które sprawiły, że zyskała sympatię wielu pacjentów. Nieustannie uczestniczy w wielu kursach medycznych podnosząc swoje kwalifikacje. Uwielbia gotowanie i podróże. Wolne chwile spędza w towarzystwie swojego męża.